Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Rezerwacja domeny z odroczoną płatnością

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Rezerwacja domeny z odroczoną płatnością

Zakupy z odroczoną płatnością stają się coraz popularniejszą metodą wśród użytkowników Internetu. Polegają ona na zamówieniu produktu bez wcześniejszego opłacenia. Po dostawie, możesz sprawdzić czy towar spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli tak, dokonujesz zapłaty. Brzmi dobrze? Sprawdź, czy taka metoda sprawdzi się również w przypadku wykupu domeny.

Na czym polega odroczona płatność?

Zakupy z odroczoną płatnością docenią osoby bez wystraczających środków na koncie, niezdecydowane oraz te, które zanim zapłacą chcą przetestować lub przymierzyć zamówione produkty. Transakcja wykonywana jest przez bramki. Operatorzy udzielają pożyczki, która nie jest oprocentowana. Dotyczy to jednak kwot między 100 zł a 2000 zł. Płatności należy dokonać w ciągu 30 dni poprzez panel, do którego link otrzymuje się na skrzynkę mailową lub sms-em, albo tradycyjnym przelewem na podany numer konta. W przypadku rezygnacji z zakupu, towar należy odesłać do sprzedawcy. Za przekroczenie wyznaczonego terminu spłaty operator zaczyna naliczać odsetki. Taką ofertę mają już największe systemy płatności: Dotpay czy Przelewy24, PayU, a także Twisto.

Czy możliwa jest rezerwacja domeny z odroczoną płatnością?

Odroczona płatność jest możliwa również przy zakupie domen. Płatność najlepiej dokonać na cały rok z góry. Dodatkowo warto dokupić wsparcie technika w godzinach standardowych lub nie, jeśli i Twoja firma niekoniecznie pracuje od 8 do 16. Postaw na tani hosting, który możesz nabyć z płatnością odroczoną. To dobre rozwiązanie jeśli akurat nie masz wystarczających środków na swoim koncie. Możesz wybrać odpowiadający Twoim potrzebom plan hostingowy. Otrzymasz czternastodniowy okres próbny, w którym będziesz mógł sprawdzić, czy pakiet jest wystarczający pod względem powierzchni, transefu, limitu pamięci RAM i połączeń. Możesz liczyć na nielimitowane konta e-mail, bazy danych i konta FTP, a także na zabezpieczenie w formie antywirusa i antyspamu. Domeny internetowe dostępne są polskie, funkcjonalne, regionalne, globalne, europejskie, narodowe czy Telnic w atrakcyjnych cenach, które możesz opłacić z góry na rok lub dwa, również za pomocą systemu odroczonej płatności. To szybki i bezpieczny sposób na zyskanie domeny, niezbędnej dla działalności Twojej firmy.

Chcąc wykupić domenę warto postawić na kompleksową usługę, w której możesz liczyć na pomoc w wyborze oraz późniejsze wsparcie działu technicznego. Płatność z góry to gwarancja sporej oszczędności czasu i pieniędzy. Jeśli nie masz wystarczających środków, możesz skorzystać z serwisu płatności odroczonych i spłacić należność w ciągu 30 dni bez żadnego oprocentowania.