Rapid VPS
NOWA MARKA SDC RapidDC

Hosting Wordpress

Profesjonalny Hosting Wordpress/Prestashop/Magento

Transfer bez limitu
Konta pocztowe bez limitu
Bazy danych bez limitu
Certyfikat ssl
Instalator CMS
Serwer Litespeed HTTP/3
Wtyczki LScache i LiteMage
Automatyczne kopie bezpieczeństwa
Immunify 360
WP-CLI
szybkie zarządzanie Wordpressem
Hosting MAX
już od 60,27 brutto m-c

Hosting Max w Rapid DC Hosting MAX dla wymagających

 • SSD

  Dyski SSD

  Opieramy nasze serwery jedynie o renomowane procesory Intel Xeon oraz szybkie dyski SSD klasy Enterprise

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Hosting MAX wyposażony jest w technologię Imunify360, czyli kompleksowy system ochrony, który skutecznie zmaksymalizuje bezpieczeństwo Twoich danych

 • Kompatybilność

  Kompatybilność

  Hosting MAX jest stworzony z myślą o Wordpress, Prestashop i Magento, łatwo i szybko zainstalujesz potrzebne oprogramowanie.

Hosting Max

Cena / Rok

Koszt odnowienia
Przestrzeń dyskowa
Pamięć RAM
Transfer
Konta mailowe
Bazy danych
Backup
Serwer
Ochrona
RapidDC
Starter
60,27
zł/brutto
121,77" brutto/rok
10 GB
1 GB RAM
bez limitu
bez limitu
bez limitu
codziennie
(5 dni historii)
Litespeed z Lscache
imunify360
RapidDC
Advanced
121,77
zł/brutto
244,77 brutto/rok
20 GB
1,5 GB RAM
bez limitu
bez limitu
bez limitu
codziennie
(5 dni historii)
Litespeed z Lscache
imunify360
RapidDC
Pro
183,27
zł/brutto
367,77 brutto/rok
30 GB
2 GB RAM
bez limitu
bez limitu
bez limitu
codziennie
(5 dni historii)
Litespeed z Lscache
imunify360
RapidDC
Extreme
367,77
zł/brutto
736,77 brutto/rok
100 GB
3 GB RAM
bez limitu
bez limitu
bez limitu
codziennie
(5 dni historii)
Litespeed z Lscache
imunify360
Klikając ZAMÓW będziesz przeniesiony na naszą nową platformę sprzedaży hostingów MAX tj. www.rapiddc.pl - będzie wymagane założenie nowego konta klienta, które nie jest związane z kontem SDC.
Transfer bez limitu Konta pocztowe bez limitu Bazy danych bez limitów Obsługiwanie domeny bez limitów Bezpieczne wersje PHP Certyfikaty SSL Dostęp SSH Bezpieczna poczta www Instalator CMS Serwer Litespeed HTTP/3 Wtyczki LScache i LiteMage Automatyczne kopie bezpieczeństwa Support 24/7 Immunify 360 Superszybkie dyski SSD

Hosting Max – Hosting dla Wordpress, Magenta, Prestashop i innych platform

Hosting MAX to przede wszystkim wyższa wydajność, która umożliwia szybką i stabilną obsługę zaawansowanych sklepów internetowych oraz stron WWW. Dodatkowo, oferuje również wyższy poziom bezpieczeństwa, co zapewnia pełną ochronę danych użytkowników. Hosting SSD w wersji Max jest w pełni kompatybilny z platformami takimi jak Magenta, Prestashop i Wordpress. W praktyce oznacza to łatwą i intuicyjną instalację systemów, prostą obsługę i stabilne działanie, nawet przy dużej liczbie odwiedzających.

Funkcje Hosting MAX Hosting
Imunify360 kompleksowy system ochrony Twoich plików done close
Serwer LiteSpeed z modułem Cache który znacznie przyspieszy działanie Twojej strony lub sklepu done close
Mega szybkie dyski SSD gwarantujące wiekszą wydajnośc przetwarzania Twoich danych done done
WP-CLI czyli wygodne i szybkie zarządzanie Wordpressem done close
PHP X-RAY czyli łatwe namierzanie problemów z Wordpressem done close

Hosting MAX – bezpieczeństwo i stabilność

Hosting Max dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez wykorzystanie systemu ochrony Imunify 360, który składa się z kilku elementów. Po pierwsze to skuteczna zapora sieciowa, która chroni przed niepożądanym ruchem. Następnym elementem jaki oferuje nasz hosting www jest zaawansowany system wykrywania i zapobiegania włamaniom (IDS i IPS), który monitoruje i blokuje podejrzane działania. Imunify 360 zapewnia również ochronę poprzez skanowanie malware oraz analizę aktywności szkodliwych skryptów. Dopełnieniem systemu ochrony jest analizator reputacji. Ten kompleksowy sposób zabezpieczenia jest gwarantem bezpieczeństwa sklepu internetowego oraz strony WWW.

Hosting MAX – wydajność i szybkość

Technologia Litespeed stanowi rozszerzoną alternatywę dla oprogramowania nginx i apache. Jej pełna kompatybilność z QUIC i HTTP3 gwarantuje skrócenie czasu ładowania oraz poprawę poziomu bezpieczeństwa. Litespeed sprawia, że wszystkie zapytania są przetwarzane znacznie szybciej, nawet przy dużej liczbie użytkowników korzystających z serwera.

Szybki Hosting MAX to szereg dodatkowych korzyści, np. nielimitowany transfer danych. Dodatkowo, daje możliwość tworzenia dowolnej liczby kont pocztowych oraz korzystania z nielimitowanej bazy danych. Kolejną ważną cechą Hostingu MAX jest to, że obsługuje dowolną liczbę domen.

Dlaczego Hosting MAX?

Funkcja WP-CLI zastosowana w hostingu MAX pozwala na bardziej intuicyjne i sprawniejsze zarządzanie Wordpressem. Inną praktyczną funkcją jest PHP X-RAY, która umożliwia szybkie znalezienie wszelkich problemów związanych z Wordpressem. Warto również zwrócić uwagę na intuicyjny instalator CMS, który umożliwia błyskawiczną instalację systemu. Z tego powodu Hosting MAX to najlepszy hosting Wordpress dostępny na rynku. Istotne jest także, że usługa Hosting MAX zapewnia dostęp SSH, co gwarantuje bezpieczne połączenie klienta z serwerem. Ponadto, usługa Hosting MAX obejmuje bezpieczny certyfikat SSL, który wpływa na lepsze pozycjonowanie sklepów internetowych oraz stron www w popularnych wyszukiwarkach. Certyfikat SSL zapewnia również szyfrowanie połączenia, co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa. W pakiecie z usługą Hosting MAX są również dostępne przydatne wtyczki LScache i LiteMage.

Hosting MAX - korzyści

Hosting MAX oferuje także automatyczne kopie zapasowe oraz bezpieczną pocztę WWW. W ramach tej usługi użytkownik może skorzystać ze wsparcia technicznego, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i natychmiast udzieli pomocy, porady i wsparcia. Szybki Hosting MAX zapewnia również najnowsze wersje PHP i serwer Litespeed HTTP/3. Jeśli masz pytania dotyczące hostingu lub innych usług, Skontaktuj się z naszymi profesjonalnymi doradcami.

Hosting Wordpress wysokiej jakości

Wordpress to jeden z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią. Użytkownicy cenią go ze względu na stosunkowo szerokie możliwości i łatwość w obsłudze, która nie wymaga znajomości programowania, czy skomplikowanej wiedzy informatycznej. Nawet niezbyt zaawansowani pod tym względem właściciele stron internetowych mogą bez problemu obsługiwać treści, jakie na nich umieszczają. Z tego powodu tak ważny jest wysokiej jakości hosting dla Wordpress. Jeżeli tak wielu klientów korzysta z tego systemu zarządzania treścią, to usług dostosowanych do niego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Poznaj zalety, jakie ma Hosting MAX, czyli najlepszy hosting Wordpress dostępny w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi naszymi usługami, takimi jak serwery wirtualne VPS, czy domena z polskimi znakami.

Hosting MAX – tani hosting Wordpress

Nasz hosting SSD Wordpress dostępny jest w kilku zróżnicowanych pakietach, dzięki czemu możesz wybrać taką opcję, jaka będzie najlepsza dla Twojej firmy oraz domen. Mniejszym przedsiębiorstwom polecamy tani hosting Wordpress - pakiet Starter. W ramach tej usługi klient otrzymuje do dyspozycji 10 GB przestrzeni dyskowej oraz 1 GB pamięci RAM. To opcja w zupełności wystarczająca dla mniejszych stron internetowych, a w dodatku ekonomiczna, ponieważ jej koszt to 60,27 zł, a koszt odnowienia to zaledwie 121,77 brutto rocznie. Jeśli szukasz bardziej wydajnych rozwiązań, to proponujemy hosting SSD Wordpress Advanced lub Pro. Te pakiety oferują odpowiednio: 20 GB pamięci + 1,5 GB RAM oraz 30 GB pamięci i 2 GB RAM. Najbardziej zaawansowaną opcją jest Hosting Wordpress MAX Extreme. Za 367,77 zł brutto oraz 736,77 zł brutto za odnowienie otrzymujesz 100 GB pamięci i 3 GB RAM. Wszystkie pakiety obejmują transfer, konta mailowe i bazy danych bez limitu, backup wykonywany codziennie, Litespeed z Lscache oraz ochronę Imunify 360.