Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Komu sprawdzi się Hosting Max?

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Komu sprawdzi się Hosting Max?

Hosting to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie wybierane przez właścicieli stron internetowych. Daje możliwość łatwego przechowywania danych niezbędnych do działania firmowej witryny czy poczty. Nie każdy hosting ma jednak parametry, które usatysfakcjonują każdego użytkownika. Co zrobić, jeśli potrzeby Twojej firmy wzrosły i poszukujesz wydajniejszego rozwiązania? Zobacz hosting WordPress SSD w wersji MAX dostępny w ofercie Sprint Data Center.

Hosting dla WordPressa, Magenta, Prestashop

WordPress, Magenta, czy Prestashop to jedne z częściej wykorzystywanych na świecie systemów zarządzania treścią. Pozwalają prowadzić własną stronę oraz sklep internetowy i edytować w nich treść bez wiedzy programistycznej. Jeśli Twoja witryna oparta jest o jeden z tych systemów, warto dobrać do niej hosting, który będzie z nim kompatybilny – taki właśnie jest nasz hosting WordPress MAX!

Przygotowaliśmy ofertę hostingu stworzonego z myślą o platformach WordPress, Magento i Prestashop. Dzięki temu użytkownik ma możliwość szybkiego i bezproblemowego zainstalowania wszelkiego niezbędnego do obsługi stron internetowych oprogramowania. PHP X-RAY pozwoli łatwo namierzyć problemy z platformą WordPress. Szybkość działania usługi daje możliwość obsługi witryn nawet z dużą jednoczesną liczbą zapytań. Strona będzie pracować stabilnie oraz wydajnie. Hosting dla Prestashop, Magento i WordPress działa w oparciu o procesory Intel Xeon oraz dyski SSD klasy Enterprise. Możesz dopasować usługę do swoich potrzeb i wybrać opcję z przestrzenią dyskową od 10 do nawet 100 GD, a także od 1 do 3 GB RAM. Działanie obsługiwanych stron dodatkowo przyspiesza serwer LiteSpeed z modułem Cache. We wszystkich opcjach, niezależnie od pakietu, zapewniamy bezpieczeństwo w postaci systemu ochrony danych Imunify360 oraz backupu wykonywanego codziennie z pięciodniową historią. W każdym pakiecie użytkownik otrzymuje też możliwość obsługi bazy danych i kont mailowych bez limitu.

Hosting dla sklepu internetowego i nie tylko

Hosting MAX polecamy nie tylko firmom szukającym pierwszego hostingu dla swojej strony internetowej. Sprawdzi się on też, jeżeli obsługujesz więcej niż jedną witrynę. Prędkość działania i stabilność, jaką zapewnia, pozwala również na obsługę serwisów z dużą liczbą zapytań, a więc np. sklepów internetowych. Bezpieczeństwo użytkowników sklepu zapewni certyfikat SSL, który również jest częścią usługi hostingu MAX, a także system wykrywania włamań i zapobiegania im. Oprócz tego gwarantujemy wsparcie techniczne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu Twój sklep internetowy będzie zawsze dostępny dla Twoich klientów.