Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Serwery dedykowane AMD dla Twojego biznesu

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Serwery dedykowane AMD dla Twojego biznesu

W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy nasze nowości dedykowane klientom o najwyższych wymaganiach – linie serwerów dedykowanych Storm, Speed oraz Flash. To rozwiązania o najlepszej możliwej jakości pod względem mocy obliczeniowej oraz prędkości działania. Zobacz, dlaczego serwery dedykowane AMD to wybór odpowiedni dla Twojej firmy!

Zalety korzystania z serwerów dedykowanych AMD

Oferowane przez nas najlepsze serwery dedykowane wyróżniają się zastosowaniem procesorów o jeszcze większej wydajności niż dotychczas – AMD Ryzen. To wyposażenie stworzone przez firmę Advanced Micro Devices, słynącą z jakości oraz prędkości projektowanego przez siebie sprzętu. Na procesorze tej marki pracuje m.in. superkomputer Frontier uznawany obecnie za najszybszy stworzony przez człowieka.

Te wyjątkowe rozwiązania technologiczne przenieśliśmy do usług oferowanych naszym klientom. Procesory serwerowe AMD Ryzen 9 5900X, czy też Ryzen 5 5600 X zapewniają użytkownikowi wysoką moc obliczeniową, która niemożliwa byłaby, gdybyś zdecydował się na tradycyjny hosting współdzielony. W linii serwerów Storm klienci mogą korzystać z 12 i 16 rdzeniowych procesorów o szybkich zegarach taktowania 3,7 i 3,4 GHz. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika jest dysk SSD o pojemności nawet 2 x 3,84 TB oraz pamięć RAM do 128 GB. Brak konieczności współdzielenia przestrzeni serwera z innymi użytkownikami pozwala na pełne wykorzystanie powyższych parametrów według własnych potrzeb. Tak wysokiej jakości dedykowane serwery możesz wybrać już teraz z oferty Sprint Data Center!

Dlaczego warto wybrać serwer dedykowany AMD dla swojej firmy?

Wyjątkowe możliwości, jakie daje tego rodzaju hosting dedykowany, okażą się bardzo przydatne w firmach i branżach o specyficznych, dużych potrzebach technologicznych. Procesory o tak dużej mocy obliczeniowej sprawdzą się tam, gdzie konieczne jest przetwarzanie wielozadaniowe. Polecamy je do edycji wideo, a także grafiki 3D. Ponadto parametry, jakie ma serwer AMD, będą odpowiednie dla potrzeb firm pracujących z dużymi ilościami danych, tworzących symulacje oraz wykonujących analizy biznesowe. Oprócz tego to dobry wybór dla klientów zajmujących się zawodowo treściami multimedialnymi – streamingiem, produkcją filmów, animacji, a także dla profesjonalnych gamerów.

Serwery AMD z linii Storm, Speed oraz Flash to zatem rozwiązanie dla firm, gdzie zachodzi konieczność wydajnej pracy w wielu aplikacjach jednocześnie oraz maksymalnej produktywności środowiska pracy. Warto wybrać taki serwer dedykowany, jeżeli wiesz, że Twoja firma szybko rozwija się, korzysta z nowoczesnych technologii i Twoje potrzeby związane z pracą na komputerach oraz w sieci są bardzo duże, a dotychczasowe rozwiązania, z jakich korzystałeś, nie spełniły Twoich oczekiwań.