Rapid VPS
NOWA MARKA SDC RapidDC

Rapid VPS

Profesjonalny VPS SSD dla twoich potrzeb

Automatyczna aktywacja - TAK
Instalacja - gratis
Ochrona AntyDDOS - w standardzie
Reinstalacja z poziomu panelu
Uproszczony panel zarządzania
Dostęp do serwera - pełen/root
Dostęp do internetu - 1Gb/s
Transfer miesięczny - 5TB
Storage wysokiej dostępności
Cotygodniowy backup danych
Prywatny serwer VPS
już od 14,76 brutto m-c

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Serwery wirtualne Rapid VPS

VPS
Procesor
RAM
SSD
Transfer
Łącze
RapidDC
VPS.mini
14,76
PLN brutto/m-c
1vCPU
1GB
10GB
5TB
1 Gb/s
KVM
RapidDC
VPS.Pico
24,60
PLN brutto/m-c
2vCPU
2GB
20GB
5TB
1 Gb/s
KVM
RapidDC
VPS.Nano
34,44
PLN brutto/m-c
2vCPU
3GB
30GB
5TB
1 Gb/s
KVM
RapidDC
VPS.Normal
57,81
PLN brutto/m-c
4vCPU
4GB
40GB
5TB
1 Gb/s
KVM
RapidDC
VPS.Premium
113,16
PLN brutto/m-c
6vCPU
6GB
50GB
5TB
1 Gb/s
KVM
Klikając ZAMÓW będziesz przeniesiony na naszą nową platformę sprzedaży serwerów VPS tj. www.rapiddc.pl - będzie wymagane założenie nowego konta klienta, które nie jest związane z kontem SDC.
W pełni zarządzalna konsola Pełna wirtualizacja KVM Auto instalator systemów linux SLA / Uptime - 99,9% Kopia bezpieczeństwa Bez limitu reinstalacji Bezpłatny antiDDoS Dedykowany adres IP Obsługa kluczy SSH Szybkie dyski SSD Wsparcie techniczne 24h/dobę Nielimitowany transfer* Szybkość łącz serwerów - 1 Gbps Bezpłatne wsparcie techniczne Statystyki zużycia transferu, CPU, RAM Możliwość instalacji z ISO Obsługa systemów Windows Monitoring infrastruktury 24h

Dlaczego warto wybrać nasz tani VPS Cloud

W ramach usługi oferujemy automatyczną aktywację oraz instalację serwera gratis, reinstalację z poziomu panelu, pełen dostęp do serwera, dostęp do Internetu do 1 Gbit/s, miesięczny transfer 5TB, storage opartym na dyskach SSD a ponadto w standardzie oferujemy ochronę AntyDDoS. Wszystkim Abonamentom zapewniamy dostęp do prostego w zarządzaniu panelu sterowania. Zdecydowanie się na tanie serwery VPS, to idealna okazja dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie skupić się na własnej firmie i na pozyskiwaniu nowych klientów, a ponadto chciałby zaoszczędzić na serwerze, bo fizyczny serwer dedykowany wiąże się z wysokimi kosztami jego zakupu i eksploatacji. Serwer VPS jest tańszy niż serwer dedykowany i daje przy tym bardzo duże możliwości, a ich wydajność jest nierzadko większa niż podstawowych serwerów dedykowanych. Nasze serwery VPS doceniło już wielu przedsiębiorców w Polsce. Skorzystaj z oferty naszych niedrogich serwerów VPS do realizacji swoich projektów! Bardziej wymagającym Klientom polecamy najtańsze serwery dedykowane.

Uproszczony panel do zarządzania serwerem wirtualnym VPS Cloud

Wraz z aktywacją serwera VPS otrzymasz dane do panelu zarządzania. Uproszczony panel zarządzania pozwala wykonać podstawowe operacje na serwerze wirtualnym, takie jak: stop/start/restart. Panel umożliwia wykonanie szybkiej reinstalacji systemu operacyjnego z listy dostępnych dystrybucji. Użytkownik ma również do dyspozycji konsolę do zdalnego zarządzania swoim serwerem wirtualnym VPS. Dostęp do serwera wirtualnego jest pełen: użytkownik Root.

Bezpieczna przestrzeń dyskowa

Każdy VPS Cloud posiada przestrzeń dyskową SSD.

Ochrona AntyDDoS

Standardowo wszystkie serwery wirtualne są non stop chronione przed atakami DDoS. Naszym klientom nie muszą być straszne ataki, blokujące działania ich serwerów, a w rezultacie działanie całej firmy.

Możliwość rozbudowy

Wszystkie serwery wirtualne VPS Cloud mogą być rozszerzone o usługi dodatkowe z naszej oferty. W swojej ofercie posiadamy tanie domeny i tanie certyfikaty SSL. W ofercie naszej firmy znajduję się również hosting VPS. W Polsce z pewnością znajdzie się wielu biznesowych klientów, którzy docenią nasze tanie serwery VPS i inne oferty. Usługi dodatkowe mogą być zakupione w dowolnym momencie trwania usługi serwera wirtualnego. Tani serwer wirtualny z oferty Sprint Data Center docenią z pewnością początkujący, jak i zaawansowani administratorzy.

Posiadasz w firmie własny serwer dedykowany? Kolokacja serwera to propozycja właśnie dla Ciebie!

FAQ - pytania na temat VPS

Czym różni się serwer VPS od serwera dedykowanego?

Serwer dedykowany jest niezależna maszyną istniejącą fizycznie i podlega bezpośredniej administracji. Serwery VPS są serwerami zwirtualizowanymi, istniejącymi na jednym, tym samym serwerze fizycznym. Są one czyms pośrednim między hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym.

Kto potrzebuje serwera VPS?

Serwer VPS to optymalne rozwiązanie dla firm, których witryny są już odwiedzaneprzez przez co najmniej tysiące osób dziennie, developerów tworzących oprogramowanie lub do testowania aplikacji. VPS'y pozwalają bowiem na przygotowanie indywidualnie dobranego środowiska z usługami (np Tomcat + Java), co jest niemożliwe w przypadku większości serwerów w standardowych, współdzielonych usługach hostingowych.

Jaki ruch na stronie wytrzyma mój serwer?

Można go szacować, jednak jedyną pewną metodą jest przeprowadzenie testów. Firmy o odpowiednich zasobach i większych serwisach bądź bardziej złożonych funkcjonalnościach korzystają z narzędzi do testów wydajnościowych generując stopniowo zwiększający się sztuczny ruch na stronie i obciążenie serwera. Mniejsze podmioty mogą zwrocić sie o pomoc do swojego hostingodawcy w celu oszacowania obciążenia.

Do czego służy serwer VPS?

W przeciwieństwie do hostingu, VPS umożliwia odizolowanie od siebie kilku aplikacji utrzymywanych na jednej wirtualnej maszynie, która należy do jednego klienta.

Wybór serwera VPS - na co zwrócic uwagę?

Przed zakupem poznaj odpowiedzi na pytania: ile VPSów jest na serwerze hosta? Jak wygląda współdzielenie zasobów? Jaki jest system operacyjny? Jak jest częstość backupów? Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe odpowiedzi.

Czy do serwera VPS można dokupić dodatkowe adresy IPv4?

Dodatkowe adresy IPv4 są usługą przeznaczoną tylko dla serwera dedykowanego.

Czy w trakcie korzystania z VPSa mogę zmienić plan na wyższy?

Tak, wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym, który pomoże w zmianie usługi.