Rejestracja domen

Domeny

Naszą domeną jest dobra cena. A jaka jest Twoja?

Domenołapacz – wyszukiwarka wolnych nazw
Automatyczna rejestracja
Minimum formalności
Bezpłatny transfer domeny
Bezpłatne parkowanie domeny
Panel do zarządzania

Rejestracja domen Domeny

Skorzystaj z Domenołapacza w Sprint Data Center i znajdź wolną domenę, której potrzebujesz. Bezpiecznie i szybko sprawdź domeny, którymi jesteś zainteresowany. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię domeny to nasz Domenołapacz sam zaproponuje nowe możliwości. Na pewno znajdziesz najkorzystniejszą dla siebie domenę. Do każdej domeny otrzymasz proste i bezpieczne narzędzia do zarządzania swoimi domenami. Zakupioną domenę możesz w prosty sposób zintegrować z naszymi innymi usługami, jak hosting, VPSy czy serwery dedykowane. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, możesz liczyć na naszych kompetentnych kolegów z działu technicznego.

Jeśli posiadasz już domeny, przenieś je do nas. Wypełnij formularz w zakładce: „domeny/przetransferuj domenę” na naszej stronie internetowej i skorzystaj z rabatu 50% na pierwszy abonament.

eBiznes jest naszą domeną

W dzisiejszych czasach nie może istnieć żaden eBiznes bez rejestracji domeny. Wystarczy kilka kroków, by zostać widocznym w Internecie. Tanie domeny i tani hosting to dobry start w eBiznes. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pełną ofertę zawierającą wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia działań w sieci. Szeroki wybór domen, hosting www, serwery vps, a także serwery dedykowane. Łatwa rejestracja domen to przyjemny sposób na zaistnienie w internecie. Tanie domeny z naszej oferty to niskobudżetowa możliwość promocji swojego biznesu. Rejestracja domen dziś jest konieczna, by zyskać nowych klientów. Skorzystaj z naszego domenołapacza i spraw by Twój eBiznes stał się Twoją domeną.

W swojej ofercie posiadamy ponad 1200 rozszerzeń domenowych.

 • Domeny globalne .com, .net

  Są to domeny najwyższego poziomu, które nie znają granic i należą do największych eBiznesów na świecie. Wybierając to rozszerzenie wiesz, że Twój adres będzie rozpoznawalny na całym świecie.

 • Domeny krajowe .pl, de, uk, ru

  Prowadząc działalność w wybranym kraju, musisz dobrać odpowiadające mu rozszerzenie. Może nie są to tanie domeny, ale zawsze warto identyfikować się z miejscem prowadzenia Twojego eBiznesu.

 • Domeny regionalne .olsztyn.pl, .warszawa.pl

  Rejestracja domen dla biznesów lokalnych jest obowiązkowa gdyż wskazuje regionalny obszar działalności. Zwykle są to tanie domeny i podkreślają siedzibę firmy dzięki temu łatwo można dotrzeć do lokalnego klienta. Domeny regionalne są utworzone dla każdego miasta oraz województwa.

 • Domena europejska .eu

  Domena z rozszerzeniem .eu to prosty sposób na identyfikację firmy działającej w Unii Europejskiej. Jeśli Twoja działalność jest otwarta na zasięg międzynarodowy, szczególnie na terenie Europy, wybierz swój adres używając domenołapacza.

 • Domeny z polskimi znakami

  Czy Twoja nazwa firmy to „żółta taksówka” ? Spokojnie… nie ma potrzeby, by zniekształcać jej nazwę w domenie internetowej. Jeśli Twoja nazwa firmy bądź nazwisko zawierają ą, ć, ę, ś, ó, ł, ż, ź wybierz domenę typu IDN www.zoltataksowka.pl -> www.żółtataksówka.pl

 • Domeny nowe – bądź oryginalny .cloud, .pizza, .tech

  Daj się poznać po domenie. Rejestracja domen z końcówkami branżowymi dają możliwość identyfikacji działalności firmy. Posiadamy ok. 700 rozszerzeń domen (końcówek) tzw. nTLD, które służą do tworzenia adresów www. Zapotrzebowanie na większą liczbę adresów spowodowało zwiększenie ilości domen. Dziś nie wszystkie nTLD to tanie domeny – sprawdź.