Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Certyfikat SSL – kiedy w niego zainwestować?

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Certyfikat SSL – kiedy w niego zainwestować?

Zapewnij bezpieczne korzystanie z Twojej strony internetowej. Buduj wiarygodność i prestiż. Zadbaj o rozpoznawalność własnego biznesu. Wykup Certyfikat SSL i ciesz się zaufaniem od swoich klientów. To inwestycja, która się szybko zwróci.

Czy certyfikat ssl jest potrzebny?

SSL to protokół sieciowy, który zapewnia bezpieczeństwo i poufność przesyłania danych na stronach internetowych. Uznawany jest za standard w aplikacjach HTTP, FTP, telnet itp. Jest skuteczny i prosty w obsłudze, przez co stosuje się go do zabezpieczenia danych poczt elektronicznych, aukcji internetowych, a także przy bankowości i systemach płatności online. Certyfikat SSL jest szczególnie ważny w przypadku sklepów internetowych, gdzie użytkownicy przekazują swoje dane osobowe oraz dokonują zakupu, podając dane autoryzacyjne. Wszelkie serwisy, gdzie użytkownicy się rejestrują, również powinny być objęte protokołem. Dzięki temu zapewnisz swoim klientom poczucie bezpieczeństwa oraz zbudujesz wiarygodność i prestiż swojego biznesu.

Jaki certyfikat wybrać?

Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób otrzymać certyfikat, postaw na SuperFast SSL, obsługiwany przez wszystkie najpopularniejsze przeglądarki. Zyskaj ochronę nielimitowanej liczby serwerów oraz znak bezpieczeństwa Trust Sign. Pełne wsparcie konsultanta, przez e-mail oraz www pozwoli lepiej zadbać o serwis internetowy. Twój portal zyska wyższą jakość oraz lepszą płynność przesyłania danych. Certyfikat wydawany jest przez krajowe Centrum Autoryzacyjne DomenySSL. Zapewnij bezpieczeństwo swojej firmie i postaw na racjonalne rozwiązanie.

Bezpieczne przechowywanie danych

Oprócz posiadania certyfikatu SSL istotne jest również bezpieczne przechowywanie otrzymanych danych, a także umożliwienie korzystania z Twojej strony internetowej użytkownikom o każdej porze dnia i nocy. Tani hosting zapewnia pomoc w zakresie platform i stron www oraz systemów informatycznych. To gwarancja szybkiego ładowania strony, dzięki udostępnianiu transferu, a także miejsca do przechowywania plików multimedialnych, zdjęć oraz danych swoich klientów i partnerów.

Posiadanie Certyfikatu SSL staje się standardem, który weryfikuje czy klient skorzysta z usług Twojego sklepu internetowego albo zarejestruje się na Twojej stronie. Użytkownicy chcą poczucia bezpieczeństwa gdy podają swoje dane czy dokonują płatności online. Dlatego warto zainwestować w Certyfikat SSL oraz odpowiedni hosting. Postaw na usługi profesjonalnej firmy i już dziś buduj wiarygodność swojej firmy.