Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Dodatkowe atuty zakupu serwera www w sprintdatacenter.pl

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Dodatkowe atuty zakupu serwera www w sprintdatacenter.pl

Współczesne firmy potrzebują rozwiązań, które będą szybkie i dobre. Zakładając stronę internetową, warto pamiętać o wykupieniu serwera dedykowanego. To wydajniejsza opcja, przeznaczona na potrzeby jednego klienta. Dzięki takiemu zabiegowi można cieszyć się wsparciem technicznym oraz stabilną, szybko działającą stroną. Prowadzisz sklep internetowy? Tworzysz bazy danych? A może chcesz przenieść swoją firmę na home office? Poznaj zalety serwerów dedykowanych i zadbaj o bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Co możesz zyskać?

Dedykowany serwer www w Sprint Data Center oznacza brak opłat aktywacyjnych, 7 dni okresu próbnego, umowy bezterminowe, ochronę anty DDOS, 10 TB/mies. transferu gratis, indywidualne konfiguracje, gotową usługę w 5 minut oraz wsparcie techniczne 24h. Brak ukrytych opłat sprawia, że nawet małe, początkujące firmy mogą swobodnie rozwinąć swoją stronę internetową bez konieczności przepłacania. Okres próbny pozwala wygodnie sprawdzić, czy dany serwer dobrze sprawdzi się w danym przypadku. Wszystkie tanie serwery dedykowane, które znajdziesz w ofercie Sprint Data Center, działają na sprzęcie wysokiej jakości, co przekłada się na doskonałą wydajność i niezawodność. Kolejnym atutem jest niska cena. Każdy klient otrzymuje pełne wsparcie techniczne, a w razie wystąpienia problemów ich sprawne rozwiązanie. Współpraca z naszą firmą oznacza również najwyższe bezpieczeństwo przechowywania wszelkich danych. Domena pl z certyfikatem SSL postawiona na serwerze dedykowanym to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują chronionej witryny.

Proste rozwiązania bez papierologii

Dedykowany serwer www pozwala na sprawną administrację przy pomocy panelu. Jeżeli chcesz powierzyć to zadanie specjalistom, możesz zlecić je za dodatkową opłatą. Dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Chętnie pomożemy w konfiguracji i dostosujemy opcję do Twoich wymagań. Jeżeli w trakcie współpracy wystąpi problem, będziesz chciał rozbudować swój pakiet lub zwiększyć ilość dostępnych danych, możesz swobodnie wybrać wyższą ofertę. Kolejnym rozwiązaniem jest pełna swoboda i brak konieczności podpisywania umów. Wystarczy opłacić usługę, by z niej korzystać. Jeżeli nie uiścisz opłaty, potraktujemy to jako rezygnację z usługi. Serwer dedykowany to również dobre rozwiązanie do pracy w trybie home office czy do stworzenia strony na bloga. Zakup serwera www dla WordPress z pewnością okaże się dobrym rozwiązaniem.

Skorzystaj z wyszukiwarki serwerów dedykowanych i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Na klientów czeka 196 gotowych konfiguracji dostępnych w 5 minut. Jeśli nie znalazłeś oferty, która odpowiada w stu procentach Twoim wymaganiom – skontaktuj się z nami. Przygotujemy serwer dedykowany, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.