Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Tani hosting www – dla początkujących stron usługowych

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Tani hosting www – dla początkujących stron usługowych

Zakładanie własnej firmy to nie tylko odpowiednie działania marketingowe, ale też dobrze zorganizowane zaplecze techniczne – w tym posiadanie własnej strony. Zamiast korzystać z darmowych, często niezabezpieczonych stron, warto postawić na korzystny hosting www – za stałą, miesięczną opłatą zyskujesz nie tylko dużą przestrzeń dyskową, ale również zabezpieczenie przed wirusami i spamem.

Jak wybrać odpowiedni hosting

Gdy zakładasz firmę w XXI wieku wiesz, że niezbędna jest dobra reklama. Na swojej stronie masz szanse przedstawić ofertę, cennik oraz dane kontaktowe. Umawianie wizyt bądź kupno produktów przez Internet? Pamiętaj o odpowiedniej zakładce na stronie i maksymalnie ułatw cały proces użytkownikom. Warto zadbać również o design strony, który nie tylko przyciągnie, ale też zatrzyma potencjalnego klienta. Zależnie od miejsca na dysku, możesz też umieszczać zdjęcia.

Od tego, co chcesz umieścić na stronie zależy, jaki model z oferty warto wybrać – hosting www znajdziesz na naszej stronie w różnych pakietach. Jeśli chcesz jedynie przedstawić podstawowe informacje o swojej działalności i nie planujesz rozwijania witryny w najbliższej przyszłości, nie potrzebujesz dużo miejsca – w Twoim przypadku sprawdzi się podstawowy pakiet. Jeżeli chcesz stale poszerzać grono klientów i dodawać zdjęcia potwierdzające jakość usług, a ponadto przewidujesz zakładkę na opinie klientów – z pewnością przyda się nieco więcej miejsca. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego pakietu, skontaktuj się z nami – Sprint Data Center doradzi Ci, jaki model sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej i zapewni płynne działanie strony.

Dlaczego warto wybrać hosting www

Hosting www od Sprint Data Center ma wiele zalet – przede wszystkim zyskujesz ochronę swoich danych. O bezpieczeństwo dba ochrona firewall i zabezpieczenia antywirusowe. Co więcej, nie musisz martwić się o stan fizyczny serwera, co jest problematyczne w przypadku samodzielnego budowania go. Zapewniamy najlepsze warunki do przechowywania Twoich danych – zasilanie awaryjne zagwarantuje dostęp do strony nawet w przypadku chwilowego braku prądu, a automatyczny backup co 24h pozwoli na przywrócenie ostatniej działającej wersji serwisu w przypadku nieprzewidzianych wypadków podczas pracy nad stroną. W przypadku jakichkolwiek problemów ze stroną, wystarczy skontaktować się z nami – monitorujemy serwery przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozwala nam to natychmiastowo reagować, gdy zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości. Przekonaj się o jakości naszych usług, wybierając odpowiedni dla siebie pakiet!