Sprint Data Center • ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn
+48 89 522 12 20
info@sprintdatacenter.pl

Jak uruchomić serwer dedykowany?

blog informacyjny dla użytkowników usług SDC

Created with Sketch.

Jak uruchomić serwer dedykowany?

Serwer dedykowany, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest do użytkowania tylko przez jednego klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przepustowość Twojej witryny będzie zawsze taka sama, ponieważ nie musisz dzielić zasobów serwerowych z innym użytkownikiem. Jeśli zdecydowałeś się już na dopasowany do Twoich potrzeb serwer dedykowany, na pewno zastanawiasz się, jak go uruchomić.

Serwer dedykowany – co to?

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na niezawodnych narzędziach, skrojonych na miarę Twoich potrzeb, postaw na serwery dedykowane. Na czym polega ich praca? Zamiast samodzielnie budować infrastrukturę serwerową w swojej firmie, co wymaga ogromnych nakładów finansowych, możesz skorzystać z wysoce sprawnej infrastruktury, którą oferuje Sprint Data Center. Hosting dedykowany pozwoli Ci oszczędzić nie tylko dużo pieniędzy, ale i sporo pracy. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz serwery dedykowane, które możesz uruchomić w zaledwie 5 minut! Możliwa jest także ich dowolna konfiguracja, dzięki czemu ta supermaszyna w pełni dopasowuje się do Twoich preferencji, w wyniku czego wypełnianie codziennych obowiązków jest szybkie, łatwe i intuicyjne!

Serwer dedykowany – uruchomiony w 5 minut!

Jeśli nie jesteś pewien, na który serwer dedykowany powinieneś się zdecydować, skontaktuj się z nami.Jeśli natomiast wybrałeś już serwer dostępny w 5 minut, konieczne będzie zaakceptowanie warunków regulaminu. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią, nie znajdziesz tam bowiem żadnych kruczków, dodatkowych klauzul lub zapisów drobnym druczkiem. Następnie konieczne będzie zarejestrowanie się w naszym serwisie, poprzez wypełnienie formularza oraz zaakceptowanie zamówienia. Już po chwili otrzymasz dokument proforma, który należy opłacić, korzystając z PayPal lub Dotpay. Jeśli nie widzisz wiadomości z proformą na swojej skrzynce mailowej, dokument ten znajdziesz również w zakładce „Płatności”. W ciągu 5 minut od opłacenia zamówienia otrzymasz dane dostępowe do serwera oraz starannie rozpisaną instrukcję, dzięki której krok po kroku uruchomisz swój serwer dedykowany. Pamiętaj również, że możesz zdecydować się na 7-dniowy okres testowy, wystarczy, że przed zakupem wybierzesz opcję „okres testowy”. Decydując się na współpracę ze Sprint Data Center, nie musisz opłacać żadnych kosztów aktywacyjnych. Dodatkowo nasi specjaliści całą dobę czuwają, aby w razie sytuacji awaryjnej, można było jak najszybciej rozwiązać problem. Potrzebujesz pomocy z wyborem serwera, a może z jego uruchomieniem? Skontaktuj się z nami!