VPS

VPS Cloud

Serwery wirtualne VPS Cloud. Tylko dla Ciebie

Automatyczna aktywacja – Tak
Instalacja – gratis!
Ochrona AntyDDOS – w standardzie
Reinstalacja z poziomu panelu
Uproszczony panel zarządzania
Dostęp do serwera – pełen/Root
Dostęp do Internetu – 1Gb/s
Transfer miesięczny – 3TB
Storage wysokiej dostępności
Replikacja danych – 3-krotna
Prywatny serwer VPS
już od 17 zł netto m-c

Oferta serwerów wirtualnych VPS Serwery wirtualne VPS Cloud

VPS
cena promocyjna
cena regularna
Liczba rdzeni
RAM
HDD
OS
Łącze
Transfer
IPv4
SLA
AntiDDoS
IDEALNY
PICO Idealny do nauki i testów
17
PLN netto/m-c
33
PLN netto/m-c
1
1GB
20GB
Linux
1Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
DOSKONAŁY
SMALL Doskonały do prostych stron
22
PLN netto/m-c
43
PLN netto/m-c
1
2GB
40GB
Linux
1Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
BESTSELLER
MEDIUM Dla małych sklepów i serwisów
40
PLN netto/m-c
80
PLN netto/m-c
2
4GB
60GB
Linux
1Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
OPTYMALNY
PREMIUM Optymalny dla dużych sklepów
52
PLN netto/m-c
103
PLN netto/m-c
2
8GB
80GB
Linux
1Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
NAJLEPSZY
EXTREME Najlepszy dla wymagających
96
PLN netto/m-c
192
PLN netto/m-c
4
16GB
100GB
Linux
1Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie

Dlaczego warto wybrać nasz tani VPS Cloud

W ramach usługi oferujemy automatyczną aktywizację oraz instalację serwera gratis, reinstalację z poziomu panelu, pełen dostęp do serwera, dostęp do Internetu 100 Mb/s, miesięczny transfer 3TB, storage wysokiej dostępności, 3-krotną replikację danych, a ponadto w standardzie oferujemy ochronę AntyDDoS. Wszystkim Abonamentom zapewniamy dostęp do uproszczonego panelu zarządzania. Zdecydowanie się na tanie serwery VPS, to idealna okazja dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie skupić się na własnej firmie i na pozyskiwaniu nowych klientów, a ponadto chciałby zaoszczędzić na serwerze, bo fizyczny serwer dedykowany wiąże się z wysokimi kosztami jego zakupu i eksploatacji. Serwer VPS jest tańszy niż serwer dedykowany i daje przy tym bardzo duże możliwości, a ich wydajność jest nierzadko większa niż podstawowych serwerów dedykowanych. Nasz hosting VPS doceniło już wielu przedsiębiorców w Polsce. Skorzystaj z oferty naszych niedrogich serwerów VPS do realizacji swoich projektów!

Uproszczony panel do zarządzania serwerem wirtualnym VPS Cloud

Wraz z aktywacją serwera VPS otrzymasz dane do panelu zarządzania. Uproszczony panel zarządzania pozwala wykonać podstawowe operacje na serwerze wirtualnym, takie jak: stop/start/restart. Panel umożliwia wykonanie szybkiej reinstalacji systemu operacyjnego z listy dostępnych dystrybucji. Użytkownik ma również do dyspozycji konsolę do zdalnego zarządzania swoim serwerem wirtualnym VPS. Dostęp do serwera wirtualnego jest pełen: użytkownik Root.

Bezpieczna przestrzeń dyskowa

Każdy VPS Cloud posiada przestrzeń dyskową wysokiej dostępności, ulokowaną w chmurze. Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa zastosowana jest 3-krotna replikacja danych serwera wirtualnego.

Ochrona AntyDDoS

Standardowo wszystkie serwery wirtualne są non stop chronione przed atakami DDoS. Naszym klientom nie muszą być straszne ataki, blokujące działania ich serwerów, a w rezultacie działanie całej firmy.

Możliwość rozbudowy

Wszystkie serwery wirtualne VPS Cloud mogą być rozszerzone o usługi dodatkowe z naszej oferty. W swojej ofercie posiadamy tanie domeny i tanie certyfikaty SSL. W ofercie naszej firmy znajduję się również hosting VPS. W Polsce z pewnością znajdzie się wielu biznesowych klientów, którzy docenią nasze tanie serwery VPS i inne oferty. Usługi dodatkowe mogą być zakupione w dowolnym momencie trwania usługi serwera wirtualnego. Tani serwer wirtualny z oferty Sprint Data Center docenią z pewnością początkujący, jak i zaawansowani administratorzy.