VPS

VPS Cloud

Serwery wirtualne VPS Cloud. Tylko dla Ciebie

Automatyczna aktywacja – Tak
Instalacja – gratis!
Ochrona AntyDDOS – w standardzie
Reinstalacja z poziomu panelu
Uproszczony panel zarządzania
Dostęp do serwera – pełen/Root
Dostęp do Internetu – 1 Gb/s
Transfer miesięczny – 3TB
Storage wysokiej dostępności
Replikacja danych – 3-krotna
Prywatny serwer VPS
już od 17 zł netto m-c

Oferta serwerów wirtualnych VPS Serwery wirtualne VPS Cloud

VPS
cena regularna
Liczba rdzeni
RAM
HDD
OS
Łącze
Transfer
IPv4
SLA
AntiDDoS
IDEALNY
PICO Idealny do nauki i testów
33
PLN netto/m-c
1
1GB
20GB
Linux
1 Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
DOSKONAŁY
SMALL Doskonały do prostych stron
43
PLN netto/m-c
1
2GB
40GB
Linux
1 Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
BESTSELLER
MEDIUM Dla małych sklepów i serwisów
80
PLN netto/m-c
2
4GB
60GB
Linux
1 Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
OPTYMALNY
PREMIUM Optymalny dla dużych sklepów
103
PLN netto/m-c
2
8GB
80GB
Linux
1 Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie
NAJLEPSZY
EXTREME Najlepszy dla wymagających
192
PLN netto/m-c
4
16GB
100GB
Linux
1 Gb/s
3TB
1
99,90%
w standardzie

Dlaczego warto wybrać nasz tani VPS Cloud

W ramach usługi oferujemy automatyczną aktywizację oraz instalację serwera gratis, reinstalację z poziomu panelu, pełen dostęp do serwera, dostęp do Internetu 100 Mb/s, miesięczny transfer 3TB, storage wysokiej dostępności, 3-krotną replikację danych, a ponadto w standardzie oferujemy ochronę AntyDDoS. Wszystkim Abonamentom zapewniamy dostęp do uproszczonego panelu zarządzania. Zdecydowanie się na tanie serwery VPS, to idealna okazja dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie skupić się na własnej firmie i na pozyskiwaniu nowych klientów, a ponadto chciałby zaoszczędzić na serwerze, bo fizyczny serwer dedykowany wiąże się z wysokimi kosztami jego zakupu i eksploatacji. Serwer VPS jest tańszy niż serwer dedykowany i daje przy tym bardzo duże możliwości, a ich wydajność jest nierzadko większa niż podstawowych serwerów dedykowanych. Nasz hosting VPS doceniło już wielu przedsiębiorców w Polsce. Skorzystaj z oferty naszych niedrogich serwerów VPS do realizacji swoich projektów! Bardziej wymagającym Klientom polecamy najtańsze serwery dedykowane.

Uproszczony panel do zarządzania serwerem wirtualnym VPS Cloud

Wraz z aktywacją serwera VPS otrzymasz dane do panelu zarządzania. Uproszczony panel zarządzania pozwala wykonać podstawowe operacje na serwerze wirtualnym, takie jak: stop/start/restart. Panel umożliwia wykonanie szybkiej reinstalacji systemu operacyjnego z listy dostępnych dystrybucji. Użytkownik ma również do dyspozycji konsolę do zdalnego zarządzania swoim serwerem wirtualnym VPS. Dostęp do serwera wirtualnego jest pełen: użytkownik Root.

Bezpieczna przestrzeń dyskowa

Każdy VPS Cloud posiada przestrzeń dyskową wysokiej dostępności, ulokowaną w chmurze. Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa zastosowana jest 3-krotna replikacja danych serwera wirtualnego.

Ochrona AntyDDoS

Standardowo wszystkie serwery wirtualne są non stop chronione przed atakami DDoS. Naszym klientom nie muszą być straszne ataki, blokujące działania ich serwerów, a w rezultacie działanie całej firmy.

Możliwość rozbudowy

Wszystkie serwery wirtualne VPS Cloud mogą być rozszerzone o usługi dodatkowe z naszej oferty. W swojej ofercie posiadamy tanie domeny i tanie certyfikaty SSL. W ofercie naszej firmy znajduję się również hosting VPS. W Polsce z pewnością znajdzie się wielu biznesowych klientów, którzy docenią nasze tanie serwery VPS i inne oferty. Usługi dodatkowe mogą być zakupione w dowolnym momencie trwania usługi serwera wirtualnego. Tani serwer wirtualny z oferty Sprint Data Center docenią z pewnością początkujący, jak i zaawansowani administratorzy.

Posiadasz w firmie własny serwer dedykowany? Kolokacja serwera to propozycja właśnie dla Ciebie!

FAQ - pytania na temat VPS

Czym różni się serwer VPS od serwera dedykowanego?

Serwer dedykowany jest niezależna maszyną istniejącą fizycznie i podlega bezpośredniej administracji. Serwery VPS są serwerami zwirtualizowanymi, istniejącymi na jednym, tym samym serwerze fizycznym. Są one czyms pośrednim między hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym.

Kto potrzebuje serwera VPS?

Serwer VPS to optymalne rozwiązanie dla firm, których witryny są już odwiedzaneprzez przez co najmniej tysiące osób dziennie, developerów tworzących oprogramowanie lub do testowania aplikacji. VPS'y pozwalają bowiem na przygotowanie indywidualnie dobranego środowiska z usługami (np Tomcat + Java), co jest niemożliwe w przypadku większości serwerów w standardowych, współdzielonych usługach hostingowych.

Jaki ruch na stronie wytrzyma mój serwer?

Można go szacować, jednak jedyną pewną metodą jest przeprowadzenie testów. Firmy o odpowiednich zasobach i większych serwisach bądź bardziej złożonych funkcjonalnościach korzystają z narzędzi do testów wydajnościowych generując stopniowo zwiększający się sztuczny ruch na stronie i obciążenie serwera. Mniejsze podmioty mogą zwrocić sie o pomoc do swojego hostingodawcy w celu oszacowania obciążenia.

Do czego służy serwer VPS?

W przeciwieństwie do hostingu, VPS umożliwia odizolowanie od siebie kilku aplikacji utrzymywanych na jednej wirtualnej maszynie, która należy do jednego klienta.

Wybór serwera VPS - na co zwrócic uwagę?

Przed zakupem poznaj odpowiedzi na pytania: ile VPSów jest na serwerze hosta? Jak wygląda współdzielenie zasobów? Jaki jest system operacyjny? Jak jest częstość backupów? Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe odpowiedzi.

Czy do serwera VPS można dokupić dodatkowe adresy IPv4?

Dodatkowe adresy IPv4 są usługą przeznaczoną tylko dla serwera dedykowanego.

Czy w trakcie korzystania z VPSa mogę zmienić plan na wyższy?

Tak, wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym, który pomoże w zmianie usługi.