Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

8 linii. 144 modele. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwer dedykowany – linia ECO

Serwer dedykowany to w uproszczeniu specjalistyczny komputer, który jest stale podłączony do Internetu. Korzystanie z zasobów takiego serwera dedykowanego daje duże możliwości rozwoju i sporą swobodę działań firmy, która się na niego zdecyduje. ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych od Sprint Data Center, która z pewnością sprosta oczekiwaniom małych firm oraz developerów. Do wyboru 16 modeli serwerów, na którym może znajdować się np. hosting strony www albo backup danych biurowych.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliECOod 127 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 5 modeliRUNod 269 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 142 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 322 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 339 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 559 zł Zaawansowane rozwiązaina do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 12 modeliBOXod 183 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 535 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
reset
RAM GB
reset
HDD+SSD TB
reset
Cena PLN
reset
Czas dost.
reset filtrów
Cores
reset
SPECInt
reset
Model
done zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
HDD TB
reset
SSD GB
reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar SPECint RAM HDD SSD RAID Dost. Cena netto  
😞

 

Możesz wybierać spośród serwerów, które posiadają dwa rdzenie oraz pamięć RAM od 8 do 32 GB. W zależności od wybranego rodzaju serwera otrzymasz dostęp do niego już po 5 minutach od zaksięgowania wpłaty! Każdemu klientowi proponujemy 7 dni okresu próbnego, podczas którego mogą przetestować serwer i zdecydować, czy odpowiada on ich wymaganiom. Oferowane przez nas serwery dedykowane działają na najwyższej jakości sprzęcie, dlatego Klientom możemy zagwarantować wydajność oraz niezawodność tego rozwiązania.

Serwer z procesorem Intel® Core™ i3

Intel® Core™ i3, które zasilają serwery dedykowane z serii ECO, to procesory trzeciej generacji od firmy Intel. Procesory z tej serii oparte są na mikroarchitekturze Ivy Bridge i powstały w procesie technologicznym 22 nm. Procesory Intel® Core™ i3 zapewniają niezawodnie szybkie działanie urządzenia i krótki czas reakcji, a to wszystko dzięki nowoczesnym technologiom, w które procesory są wyposażone. Procesory Intel® Core™ i3 umożliwiają korzystanie z płynnych i atrakcyjnych wizualnych efektów oraz zapewniają większe bezpieczeństwo, dzięki zaawansowanym funkcjom. Intel® Core™ i3 to procesory wielozadaniowe, które ich użytkownikom umożliwiają korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.