Serwery dedykowane

Linia Silver

15 linii. 233 modele. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane – modele z linii SILVER

Serwery dedykowane to zdecydowanie jedne z naszych najchętniej wybieranych produktów. Ich zaletą jest przede wszystkim ogromna wygoda podczas codziennego użytkowania. Te supermaszyny to idealne wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, który szuka sprawdzonego rozwiązania dla swojej firmy. Dzięki nim zyskasz szansę na wprowadzenie dowolnych konfiguracji już na najniższych modelach. Tym samym otrzymujesz urządzenie, które możesz w pełni dopasować do swoich wymagań.

Pokaż wszystkie serwery
16 modeliSTORMProcesory AMDod 609 zł Storm to linia serwerów dedykowanych z procesorami AMD Ryzen 9 5900 X/Ryzen 9 5950 X. Moc 12/16 rdzeni doskonale nadaje się do obróbki video, grafiki, wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSPEEDProcesory AMDod 426 zł Speed to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami AMD Ryzen 5 5600 X. Serwery dedykowane Speed to wydajność 6 rdzeni i 3,7 GHz w korzystnej cenie. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 13 modeliFLASHProcesory AMDod 476 zł Flash - moc 8 rdzeni i 16 wątków procesora AMD Ryzen 7 5800 X. Serwery idealne dla potrzebujących wydajnego procesora i szybkich dysków, np. gaming, multimedia. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 16 modeliGOLDod 920 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 809 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 684 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 356 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 139 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 290 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 28 modeliSOSod 139 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 22 modelePROod 330 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 18 modeliSKYod 290 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 450 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 203 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 431 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVMe RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Linia Silver to jedna z naszych nowości, która już w momencie pojawienia się, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jest to seria szesnastu różnych konfiguracji, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. O niezwykłości produktów z serii Silver świadczy przede wszystkim świetne połączenie atrakcyjnej ceny z wysokiej jakości usługą. Decydując się na konkretny serwer dedykowany, możesz wybierać spośród najróżniejszych konfiguracji. Rozpoczynając od pamięci RAM, aż po zastosowane procesory, czy nawet superszybkie dyski NVMe. Tym sposobem każdy serwer dedykowany będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom.

Serwer dedykowany z wydajnymi procesorami Intel® Xeon®

Podstawę każdego urządzenia stanowi przede wszystkim wydajny procesor. Duża moc obliczeniowa oraz płynna i bezpieczna praca to coś, czego oczekuje każdy przedsiębiorca. Właśnie dlatego nasze serwery dedykowane zostały wyposażone w specjalistyczne procesory Intel Xeon, które stanowią gwarancję najwyższej jakości. W serii Silver możesz wybierać spośród modeli posiadających od 8 do 12 rdzeni, które z łatwością poradzą sobie z wymaganiami większości firm. Poza tym zadbaliśmy również o szeroką gamę pamięci, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować wybrany serwer do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. RAM rozpoczynająca się od 128 i kończąca się na 256 GB pozwoli Ci na dopasowanie konkretnego urządzenia do swoich oczekiwań. Nasze serwery świetnie sprawdzą się podczas takich zadań jak wirtualizacja, tworzenie baz danych, hosting czy konstruowanie serwerów do gier, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.