Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwer dedykowany – linia SKY

Najmocniejsze i w pełni spersonalizowane konfiguracje to coś, czego poszukują wszyscy współcześni przedsiębiorcy, którzy na co dzień stykają się z pracą z e-danymi. Aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów, Sprint Data Center przygotowało specjalne konfiguracje serwerów dedykowanych z linii SKY, odpowiednich dla wymagających projektów. Klienci mogą wybierać spośród linii serwerów dedykowanych, posiadających od 4 do 6 rdzeni i pamięć RAM 64 GB. Wszystkie serwery posiadają procesory z rodziny Intel® Xeon® E5, które charakteryzują się rozbudowaną funkcją zabezpieczeń.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Decydując się na usługę serwera dedykowanego z linii SKY, Klient otrzymuje funkcję admina, co oznacza, że posiada swobodny dostęp do panelu administracyjnego, za pomocą którego może zarządzać zasobami serwera dedykowanego, który dzierżawisz. Ponadto dzięki serwerom dedykowanym z linii SKY internauci mogą grać online bez zakłóceń.

Procesory Intel® Xeon® E5

Powstały głównie z myślą o korporacjach, które posiadają masywne centra przetwarzania danych. Dzięki procesorom Intel® Xeon® E5, użytkownicy serwerów z linii SKY mogą cieszyć się z wysokiej wszechstronności serwera oraz szerokiej gamy zastosowań, które, choć są typowe dla centrów przetwarzania danych, to mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, wykonujące mniejsze i przybliżone działania. Procesory charakteryzują się zwiększoną przepustowością i zmniejszonym opóźnieniem najbardziej wymagających obciążeń i aplikacji.

Procesory Intel® Xeon® E5 mogą z powodzeniem stać się podstawą infrastrukturalną dla centrów danych, które w codziennej pracy wymagają zwiększonej skalowalności, automatyzacji i możliwości orkiestracji w zakresie pamięci masowej, różnego rodzaju obciążeń obliczeniowych i sieci.