Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

8 linii. 144 modele. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwer dedykowany – linia SKY

Najmocniejsze i w pełni spersonalizowane konfiguracje to coś, czego poszukują wszyscy współcześni przedsiębiorcy, którzy na co dzień stykają się z pracą z e-danymi. Aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów, Sprint Data Center przygotowało specjalne konfiguracje serwerów dedykowanych z linii SKY, odpowiednich dla wymagających projektów. Klienci mogą wybierać spośród linii serwerów dedykowanych, posiadających od 4 do 6 rdzeni i pamięć RAM 64 GB. Wszystkie serwery posiadają procesory z rodziny Intel® Xeon® E5, które charakteryzują się rozbudowaną funkcją zabezpieczeń.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliECOod 127 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 5 modeliRUNod 269 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 142 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 322 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 339 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 559 zł Zaawansowane rozwiązaina do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 12 modeliBOXod 183 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 535 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
reset
RAM GB
reset
HDD+SSD TB
reset
Cena PLN
reset
Czas dost.
reset filtrów
Cores
reset
SPECInt
reset
Model
done zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
HDD TB
reset
SSD GB
reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar SPECint RAM HDD SSD RAID Dost. Cena netto  
😞

 

Decydując się na usługę serwera dedykowanego z linii SKY, Klient otrzymuje funkcję admina, co oznacza, że posiada swobodny dostęp do panelu administracyjnego, za pomocą którego może zarządzać zasobami serwera dedykowanego, który dzierżawisz. Ponadto dzięki serwerom dedykowanym z linii SKY internauci mogą grać online bez zakłóceń.

Procesory Intel® Xeon® E5

Powstały głównie z myślą o korporacjach, które posiadają masywne centra przetwarzania danych. Dzięki procesorom Intel® Xeon® E5, użytkownicy serwerów z linii SKY mogą cieszyć się z wysokiej wszechstronności serwera oraz szerokiej gamy zastosowań, które, choć są typowe dla centrów przetwarzania danych, to mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, wykonujące mniejsze i przybliżone działania. Procesory charakteryzują się zwiększoną przepustowością i zmniejszonym opóźnieniem najbardziej wymagających obciążeń i aplikacji.

Procesory Intel® Xeon® E5 mogą z powodzeniem stać się podstawą infrastrukturalną dla centrów danych, które w codziennej pracy wymagają zwiększonej skalowalności, automatyzacji i możliwości orkiestracji w zakresie pamięci masowej, różnego rodzaju obciążeń obliczeniowych i sieci.