Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane – modele z dyskami NVMe

Prowadzenie nowoczesnego biznesu może być znacznie prostsze, jeśli jest on podparty mocnymi i silnymi fundamentami. Na nie składać się mogą bez wątpienia centra danych i serwery, które są w stanie udźwignąć ciężar zaawansowanego serwisu internetowego, sklepu z rozbudowanym katalogiem produktów, a także wiele innych typów działalności w Internecie. Z takim zamiarem rozwija się nasza firma Sprint Data Center, wprowadzając nową linię serwerów dedykowanych, opartą na dyskach NVMe (Non-Volatile Memory Express) – technologii, która jest jeszcze szybsza w zakresie zapisu i odczytu danych niż urządzenia wprowadzone wcześniej. Sprawdź, jakie dopracowane zestawy przygotowaliśmy dla Ciebie, z których dobierzesz odpowiedni wariant do zakresu działań swojej firmy, uwzględniając najistotniejsze dla niej parametry.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Zróżnicowane konfiguracje serwerów z dyskiem NVMe – dostosowane do Twoich potrzeb

Na podanej stronie nasi Klienci będą mogli zapoznać się z 8 konfiguracjami serwerów dedykowanych, na podstawie których będą mogli wybrać opcję odpowiadającą ich preferencjom. Dostępne pakiety NVMe obejmują serwery dedykowane, które wyposażone są w wydajne procesory – nie tylko Intel Xeon E3-1240 v6, ale również Intel Xeon E5 1650v4 czy Intel Xeon E5 2650v4. Wraz z dopasowaniem ilości rdzeni oraz pojemności dysku, możesz stworzyć przestrzeń do przetwarzania danych, a także zapewnić optymalne możliwości obliczeniowe i wizualne. Każda z dostępnych opcji może się przełożyć na funkcjonowanie Twojej strony internetowej lub całego portalu. Jest to więc okazja do dobrania serwera dedykowanego wedle parametrów, na których najbardziej Ci zależy.

Dla grona naszych Klientów przygotowano także opcję poszerzenia konfiguracji o dodatkowe elementy usługi. Oprócz przygotowanych pakietów serwerowych NVMe będą oni mieli szansę na wybranie pasującego im systemu operacyjnego (Linux Debian, Ubuntu, Windows Server i inne), jak i panelu administracyjnego (Direct Admin czy cPanel). Dzięki temu będziesz mógł dobrowolnie łączyć elementy tak, by odpowiadały wymaganiom prowadzonego przez Ciebie biznesu. Kompleksowy charakter usług serwerowych firmy Sprint Data Center to pewność, że Twoja działalność w Internecie od samych podstaw będzie rozwijać się prawidłowo i bez nieoczekiwanych komplikacji.