Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane – modele PRO

Prowadząc firmę na rynku, nieraz trzeba konkurować z największymi rywalami i skutecznie prowadzić strategię, która wyniesie działalność na wyżyny. Chcąc osiągnąć sukces, sięga się po sprawdzone i solidne rozwiązania, które mogą znacząco usprawnić działania firmy. W tym względzie firma Sprint Data Center specjalnie dla bardziej wymagających klientów biznesowych, oferuje zakup serwera dedykowanego linii PRO. Dopasowane i przemyślane konfiguracje stanowią nie tylko gwarancję wysokiej wydajności, ale także wytrzymałości.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Pakiet PRO – odpowiedź na trudy przedsiębiorców

Firma, która nie tylko posiada stronę w sieci, ale także bazuje na rozbudowanym sklepie internetowym, musi opierać się na działaniu solidnego serwera. Rozwiązania proponowane przez Sprint Data Center to serwery dedykowane linii PRO, których główny element stanowi wydajny procesor dołączony do pakietu. Xeon E5 1650 v2, o którym mowa posiada sześć rdzeni i jest specjalnie przeznaczony do stosowania w jednostkach serwerowych. Jego atut pełni moc taktowania, która wynosi od 3.5 GHz nawet do 3.9 GHz przy wysokich ustawieniach. Do tego zaletą jest możliwość poszerzenia pamięci RAM nawet do 128 GB. Dodatkowo procesor wyposażony został w 12 MB pamięci podręcznej cache L3 oraz zintegrowany z nim kontroler pamięci DDR3.

Sprint Data Center oferuje pakiet serwerów dedykowanych PRO, który został stworzony z wymagającymi projektami internetowymi, które muszą opierać się na wydajnym i wytrzymałym sprzęcie. Poza tym z podanych serwerów może korzystać również grono graczy, potrzebujących szybszej konfiguracji, która będzie sprzyjać płynniejszej grze, a także przy streamowaniu czy rozgrywkach e-sportowych.