Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane – modele z linii GOLD

Dobrze funkcjonujący serwer to podstawa działania każdej firmy. To właśnie on daje nam gwarancje niezawodnego wsparcia podczas codziennej pracy. Jednak wraz z rozwojem działalności Twojego przedsiębiorstwa oraz stale zwiększającymi się potrzebami odbiorców, warto postawić na urządzenie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. W tym przypadku szczególnie polecane są serwery dedykowane. Jak mówi sama nazwa, jest to sprzęt, który możesz z łatwością dostosować do swoich indywidualnych wymagań, dzięki czemu możesz liczyć na jeszcze większą wygodę oraz wydajność.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Linia Gold to przede wszystkim serwery, które zostały dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nowa seria serwerów odznacza się najnowszymi i najszybszymi procesorami Intel, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa oraz wygody – znajdziesz tutaj konfiguracje serwerowe z procesorami rozpoczynającymi się od 16 do 48 rdzeni. Natomiast nawet 512 GB pamięci RAM to świetny wybór dla klientów ceniących sobie wysoki komfort codziennego użytkowania.

Serwer dedykowany z najszybszymi procesorami Intel® Xeon® Gold

W przypadku prowadzenia jakiejkolwiek działalności, wydajny i sprawny procesor to podstawa codziennej pracy. Właśnie dlatego, każdy serwer dedykowany z linii Gold został oparty na najlepszym na rynku procesorze Intel Xeon, który zapewni Ci dużą moc obliczeniową oraz bezpieczeństwo. Tym samym nie musisz martwić się ewentualnymi awariami. Aby spełnić oczekiwania każdego naszego klienta, seria Gold zawiera aż szesnaście różnych wariantów, które różnią się pod względem parametrów procesora czy ilości pamięci RAM. Dzięki temu z pewnością uda Ci się znaleźć model dopasowany do Twoich potrzeb.

Serwer dedykowany nawet 512 GB pamięci RAM

Duża ilość pamięci umożliwi Ci pracę nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Spośród naszej oferty Gold, każdy klient może wybrać serwer dedykowany o pamięci rozpoczynającej się od 128 GB, a kończącej się na nawet 512 GB. Ogromna rozpiętość wielkości pozwoli Ci na wybranie serwera dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapomnij o przepłacaniu i konieczności ciągłego wprowadzania ulepszeń i postaw na najwyższej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.