Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery promocyjne – konfiguracje serwerowe w atrakcyjnych cenach

Mamy świadomość, że usługi serwerowe są kosztownym przedsięwzięciem dla firmy. Szczególnie gdy przedsiębiorcy planują w ramach prowadzenia swojego biznesu kolejne inwestycje, a co za tym idzie i wydatki. Z tego względu nasza firma dokłada wszelkich starań, aby ułatwić im realizację planów biznesowych. Sprint Data Center wzbogacił ofertę serwerów dedykowanych o konfiguracje występujące po atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Proponujemy naszym klientom rozwiązania, które zadowolą ich nie tylko obniżoną ceną, ale także bogatymi parametrami.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Szeroki wybór serwerów dedykowanych w cenach promocyjnych

Przemyślana oferta skierowana dla firm to klucz do prowadzenia udanej współpracy biznesowej. Sprint Data Center z myślą o swoich odbiorcach wyselekcjonowała szeroki wybór serwerów dedykowanych, o różnorodnej konfiguracji i atrakcyjnych cenach promocyjnych. Pozycje ukazane na stronie, obejmują pakiety z każdej oferowanej przez naszą firmę serii: BOX, PRO, RUN, SKY i inne, których ceny części z nich zostały zredukowane nawet do 30%. Poza tym klienci nie muszą się obawiać o jakość, gdyż konfiguracje serwerowe Sprint Data Center posiadają wydajne parametry sprzętowe, nawet będąc w obniżonej cenie promocyjnej.

Dzięki temu masz szansę dobrać serwer dedykowany, który będzie Ci odpowiadał ze względu na najbardziej interesujące Ciebie cechy, nie martwiąc się o cenę. Skorzystaj z bogatej oferty promocyjnych produktów Sprint Data Center i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.