Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Serwery dedykowane – modele z linii E

Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Ich główną zaletą jest duża ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem nawet do 3,7 GHz. W serii znajdziesz aż 6 różnych modeli, które różnią się między sobą procesorami i ilością pamięci RAM. Atrakcyjna cena sprawia, że możesz dostosować serwer dedykowany do Twoich aktualnych potrzeb. Postaw na sprawdzony i wydajny serwer, który sprawdzi się dla każdego biznesu.

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 999 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 879 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 799 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 399 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 113 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 302 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 124 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 402 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 297 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 489 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 199 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 640 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ
CPU GHz
close reset
RAM GB
close reset
HDD+SSD+NVMe TB
close reset
Cena PLN
close reset
Czas dost.
close reset filtrów
Cores
close reset
Model
done zaznacz wszystkie close odznacz wszystkie
HDD TB
close reset
SSD GB
close reset
NVMe GB
close reset
RAID
Serwer Procesor Core Zegar RAM HDD SSD NVme RAID Dost. Cena netto / m-c  
😞

 

Model E-1 to procesor Intel Xeon E-2236 o pamięci RAM 64 GB, dwóch dyskach SSD o pojemności 512 GB każdy, oraz dwóch dyskach NVMe Samsung o pojemności 512 GB każdy. Łącze do 1 GB/s zapewnia szybką pracę, a w cenie serwer posiada jeden adres IPv4 oraz transfer 10 TB miesięcznie. Domyślnie zainstalowanym systemem operacyjnym jest Linux Debian 10 Buster 64bit. Model E-2 różni się od swojego poprzednika dyskami SSD. W tym pakiecie otrzymujesz dwa dyski o pojemności 1TB, które z powodzeniem pomieszczą wszelkie najważniejsze elementy Twojego biznesu. Seria E-3 może pochwalić się 128 GB pamięci RAM, dwoma dyskami 2 TB SATA oraz jednym, wydajnym dyskiem NVMe o pojemności 1 TB od firmy Samsung. Tak wydajne serwery dedykowane z pewnością posłużą Ci przez długi okres czasu. Wersja czwarta gwarantuje użytkownikowi dwa dyski HDD o pojemności 2 TB, dwa dyski SSD po 2 TB każdy i dwa dyski 1 TB NVMe. Dodatkowym atutem jest panel zarządzania IPMI v. 2.0, który umożliwia użytkownikowi komfortowe zdalne zarządzanie serwerem. Seria E-5 może pochwalić się procesorem Intel Xeon E-2288G, 128 GB pamięci RAM, czterema dyskami SSD po 960 GB każdy oraz dwoma terabajtowymi dyskami NVME. Z kolei seria E-6 została wyposażona w dwa dyski HDD po 4 TB każdy, dwa dyski SSD po 2 TB i innowacyjne dyski NVMe, również dwa po 512 GB każdy.

Dodatkowe udogodnienia – dobieraj, jak chcesz

Serwer dedykowany z niezawodnymi procesorami Intel® Xeon® to praktyczne rozwiązanie, zarówno dla małych, jak i dużych firm. Twoje dane są bezpieczne, a strona działa szybko i bez zarzutów. Do każdego serwera możesz dobrać szereg innych udogodnień. Możesz zdecydować się na inny system operacyjny, niektóre z nich są darmowe. Możesz wybrać również produkty Microsoft, inny panel administracyjny, dodatkowe adresy IPv4 lub IPv6 czy pakiet transferu danych. Każdy z wybranych przez klienta pakietów aktywujemy do 72 godzin po zaksięgowaniu wpłaty. Mnogość konfiguracji pozwoli Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie wersję. Jeżeli masz jakieś pytania, lub nie wiesz na jaki serwer dedykowany postawić, możesz skontaktować się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.