Serwery dedykowane

Serwery dedykowane

12 linii. 196 modeli. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak opłat aktywacyjnych
7 dni okresu próbnego
Umowy bezterminowe
Ochrona anty DDOS
10 TB/mies. transferu gratis
Konfiguracje indywidualne
Usługa gotowa w 5 minut
Wsparcie techniczne 24h

Wyszukiwarka serwerów dedykowanych Wyszukiwarka serwerów dedykowanych

Pokaż serwery promocyjne Pokaż wszystkie serwery
16 modeliGOLDod 1185 zł Seria GOLD to nowa linia serwerów dedykowanych z najnowszymi i najszybszymi procesorami Intela. Konfiguracje serwerowe z procesorami do 48 rdzeni i 512 GB RAM doskonale nadają się pod rozwiązania wirtualizacji. Wirtualizacja Bazy danych Hosting POKAŻ 16 modeliSILVERod 1011 zł Seria Silver to linia serwerów dedykowanych z wielowątkowymi procesorami do 12 rdzeni i szybkimi dyskami NVMe. Wirtualizacja Bazy danych Hosting Gry POKAŻ 6 modeliSeria Eod 919 zł Seria E to nowa linia serwerów dedykowanych z procesorami Intel E-22XX. Główną zaletą jest spora ilość rdzeni procesora z wysokim taktowaniem do 3,7 GHz. Hosting Bazy danych Gry POKAŻ 8 modeliNVMeod 459 zł NVMe to nowa linia serwerów dedykowanych z jednymi z najszybszych dysków. Do wyboru 8 modeli. Bazy danych Wirtualizacja Hosting Gry POKAŻ 16 modeliECOod 175 zł ECO to podstawowa linia serwerów dedykowanych, idealna dla małych firm i developerów. Do wyboru 16 modeli. Backup Hosting POKAŻ 7 modeliRUNod 386 zł Idealna dla małej firmy, procesor E3-1240v6 to lepsza szybkość, lepsze możliwości pamięci i niezawodność. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 29 modeliSOSod 195 zł Procesory Intel Xeon E3 1220 (v2) i 1240 (v2, v3, v6), do uniwersalnych zastosowań w małej i średniej firmie. Gry Hosting Bazy danych POKAŻ 24 modelePROod 442 zł Wydajność dzięki procesorowi Intel Xeon E3 1650 (v2, v3, v4) i możliwości rozbudowy pamięci RAM do 128GB. Gry Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ 21 modeliSKYod 406 zł Procesory E5 1620 (v2, v3) i i E5 2620 (v2, v3), idealne do zadań typowych dla centrów przetwarzania danych. Gry Hosting POKAŻ 12 modeliMAXod 699 zł Zaawansowane rozwiązania do projektów wirtualizacji oparte o procesor serii Intel Xeon E5 2650 (v2, v3). Hosting Bazy danych POKAŻ 8 modeliBOXod 239 zł Idealny serwer typu backup, bezpieczeństwo składowanych danych oparte na dyskach WD RE4 lub HGST Backup Hosting POKAŻ 32 modeleDUOod 669 zł Dwa procesory Intel Xeon E5 2620 lub E5 2650 (v2, v3, v4) to duża moc obliczeniowa i szybkość działania. Hosting Bazy danych Wirtualizacja POKAŻ

 

FAQ - pytania na temat serwerów dedykowanych

Jak wybrać dobry serwer dedykowany?

Dobry serwer dedykowany daje klientowi dostęp do pełnego pakietu usług i gwarantuje niezawodność. Oferujemy ponadto: brak opłat aktywacyjnych, 7 dni okresu próbnego, umowy bezterminowe, ochrona anty DDOS, 10 TB/mies. transferu gratis, konfiguracje indywidualne, usługa gotowa w 5 minut, wsparcie techniczne 24h.

Czym różni się serwer VPS od serwera dedykowanego?

Serwer dedykowany jest niezależną maszyną istniejącą fizycznie. Jego środowisko podlega bezpośredniej administracji. Serwery VPS są serwerami zwirtualizowanymi, zwykle kilka VPS na jednym serwerze fizycznym. Są one czymś pośrednim między hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym.

Czy jest opłata instalacyjna?

Jako jedni z nielicznych na rynku nie pobieramy opłat instalacyjnych. U innych dostawców uruchomienie serwera dedykowanego czy nawet adresów IP odbywa się często po opłaceniu dodatkowej opłaty instalacyjnej.

Jak zamówić serwer dedykowany?

Zamów wybrany serwer. W ciągu 5 minut od opłacenia dokumentu proforma za okres testowy (via Dotpay/PayPal), na wskazany adres e-mail otrzymasz: dane dostępowe do serwera i instrukcję uruchomienia serwera. I już – gotowe!

Jaki jest czas dostarczenia serwera dedykowanego?

Czas dostarczenia serwera dedykowanego jest umieszczony w tabeli serwerów: zwykle jest to od 5 minut do 72 godzin. Czas dostarczenia serwera jest liczony od chwili zaksięgowania płatności.

Nie znalazłem na stronie odpowiedniej konfiguracji serwera dedykowanego. Czy przygotujecie mi serwer wg. moich indywidualnych wymagań?

Tak, oczywiście. W każdej kwestii do naszych klientów podchodzimy elastycznie i słuchamy ich potrzeb. Opisz podstawowe parametry Twojego wymarzonego serwera (procesor, pamięć ram, dyski itp.) na adres info@sprintdatacenter.pl . Przygotujemy wycenę i prześlemy Ci link do indywidulanego produktu za pomocą którego będziesz mógł złożyć zamówienie online.

Czy ochroną anty-DDoS są objęte wszystkie serwery dedykowane?

Ochrona anty-DDoS nie jest opcją w Sprint Data Center, jest obowiązkowa i dotyczy każdego serwera. Atak DDoS może wpływać nie tylko na Twój serwer, ale też na wspólną sieć i usługi innych klientów.

Co się stanie jeśli wykorzystam miesięczny limit darmowego transferu na moim serwerze?

Bez obaw, automatycznie nie odcinamy łącza od serwera, ani też nie ograniczamy jego przepustowości. Za przekroczony transfer otrzymasz dokument proforma z opłatą za dodatkową paczkę. Z cenami paczek transferowych możesz zapoznać się tu: https://www.sprintdatacenter.pl/uslugi-dodatkowe. Akceptując nasz cennik zobowiązujesz się do opłacenia zużytego transferu powyżej 10TB w danym cyklu rozliczeniowym. Jeśli nie opłacisz dodatkowego transferu dopiero wówczas przepustowość Twojego serwera zostanie ograniczona do czasu uregulowania płatności.

Kto administruje moim serwerem?

Standardowo z chwilą przekazania dostępu do serwera to Klient przejmuje pełną administrację serwerem dedykowanym. Serwis SDC może przejąć pełną administrację serwerem lub wykonać jednorazowe zlecenie po uprzedniej wycenie z klientem.

Nie znam się na administracji serwerem, czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Tak, oczywiście. Proponujemy dwa modele administracji serwerem:
1. Stały pakiet administracji serwerem dedykowanym (patrz usługi dodatkowe)
2. Jednorazowe zlecenia administracyjne.
Opisz problem – otrzymasz wycenę info@sprintdatacenter.pl

Czy mogę zdalnie instalować dowolne oprogramowanie na serwerze dedykowanym?

Tak, każdy serwer dedykowany ma wbudowaną konsolę zdalnego zarządzania IPMI za pomocą której możesz zdalnie zarządzać serwerem (wł/wył/restart/diagnostyka), ale też instalować system operacyjny czy oprogramowanie dodatkowe.

Czy w trakcie korzystania z serwera dedykowanego mogę rozbudować jego podzespoły?

Tak. Jeśli serwer nie spełnia Twoich wymagań, jest za wolny, nie ma miejsca na dysku itp. – w dowolnym momencie możesz prosić o jego rozbudowę lub jego zmianę. Opisz jakie zmiany chciałbyś dokonać info@sprintdatacenter.pl

Gdzie zgłaszać problemy techniczne/ awarie serwera?

Jeśli zauważyłeś problemy techniczne związane z fizycznymi podzespołami serwera lub działaniem sieci koniecznie powiadom nasz dział techniczny serwis@sprintdatacenter.pl – czekamy na Twój kontakt 24h/365 dni.

Jak długo będę czekał na reakcję działu technicznego/naprawę serwera dedykowanego?

Wszystkie zgłoszenia są obsługiwane na bieżąco, bez zbędnej zwłoki. Wyślij zgłoszenie na serwis@sprintdatacenter.pl – odpowiedź zwykle otrzymasz w ciągu kilkunastu minut. Jeśli diagnostyka Twojego serwera wykaże uszkodzony podzespół to zgodnie z umową SLA – uszkodzony element lub cały serwer zostanie wymieniony do 6 godzin. Oczywiście staramy się to zrobić znacznie szybciej.

Czy kupując serwer jestem związany umową terminową?

Nie, serwery są wynajmowane w umowie bezterminowej jako usługa pre-paid. Usługa działa do końca opłaconego okresu rozliczeniowego. Brak wpłaty za kolejny miesiąc uznamy jako rezygnację z usługi.

Czy dodatkowe adresy IP są przypisane do serwera dedykowanego?

Dodatkowe adresy IP są przypisane do klienta, a nie do konkretnej usługi. Przypisane adresu IP do serwera możesz dowolnie zmieniać w ustawieniach karty sieciowej.